SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Egecetv nedir?

Egecetv istediğiniz an, istediğiniz yerde, bünyemizde ürettiğimiz; dans, egzersiz, meditasyon, beslenme, psikoloji yayınlarını izleyebileceğiniz, birbirinden popüler film ve belgeselleri reklamsız bir şekilde erişebileceğiniz digital bir televizyonuz. İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her gün güncellenen içeriklerimizi izleyebilirsiniz.

Egecetv'yi nasıl satın alabilirim?

+905331971007 numaralı hattı arayabilir veya whatsapp üzerinden ücretsiz bir şekilde Çözüm Uzmanımızla iletişime geçerek egecetv üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Egecetv tarayıcımda donuyor, ne yapmam gerekir?
  • İnternet hızınızı kontrol ediniz, düşük bir bağlantı hızına sahipseniz, internet sağlayıcınızla görüşünüz. 
  • Tarayıcınızın sürümünü son sürüm olarak güncellemelisiniz.
  • Geçmişi ”Tüm Zamanlar” seçeneğini seçerek temizlemelisiniz.
  • Adblock veya benzeri bir eklenti var ise kaldırmalısınız.
  • Farklı tarayıcılar üzerinden (Opera, Mozilla, Safari) deneme yapmanızı öneririz. 
  • Sorunun devam etmesi durumunda, Çözüm Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Üye olmadan egecetv izleyebilir miyim?

İçeriklerimiz hakkında bilgi sahibi olmanız için içeriklerimizin bir bölümünü ücretsiz bir şekilde izlemek için;  +905331971007 Çözüm Uzmanımızla iletişime geçerek size verilen demo kullanıcı bilgileriyle izleyebilirsiniz. 

Egecetv aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

+905331971007 numaralı hattı arayabilir veya whatsapp üzerinden ücretsiz bir şekilde Çözüm Uzmanımızla iletişime geçerek egecetv aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Egecetv’ye nasıl erişebilirim?

Bilgisayar,cep telefonu, tablet, Smart TV, Apple TV ve Android TV cihazlarınızda bulunan internet tarayıcınıza egecetv.com bağlantısını girerek internet bağlantınız olduğu takdirde her yerden egecetv’ye erişebilirsiniz.