Kullanım Koşulları

Egecetv, internete bağlı televizyon, bilgisayar ve diğer cihazlara internet üzerinden egecetv içeriklerine erişimeniz için abonelik hizmeti sunar. Egecetv hizmeti ve hizmet üzerinden izlenen her türlü içerik, sadece kişisel kullanımınıza ve ticari olmayan kullanımlara yöneliktir, evinizin dışındaki kişilerle paylaşılamaz. Egecetv üyeliğiniz boyunca tarafınıza egectv hizmetine erişmenize ve egecetv içeriklerini görüntülemenize müsaade eden sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez bir hak sağlamaktayız. Yukarıda belirtilenler haricinde, size hiçbir hak, mülkiyet veya menfaat devredilmeyecektir. Hizmeti kamuya açık işlemlerde kullanmamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelik

Egecetv üyeliğiniz, sonlandırılıncaya kadar devam eder. Egecetv hizmetini kullanabilmek için internet erişimine ve egecetv’yi destekleyen bir cihaza sahip olmalı ve ödeme sunmalısınız. Üyeliğinizi fatura kesim tarihinden önce iptal etmediğiniz sürece, tarafımıza bir sonraki faturalama döneminin üyelik ücretini seçtiğiniz Ödeme Yöntemi üzerinden tahsil etme yetkisi vermiş olursunuz.,

Promosyon Teklifleri

Zaman zaman promosyon amaçlı teklifler, planlar veya üyelikler (“Teklifler”) sunabiliriz. Teklif kriterleri tamamen egecetv’nin takdirine bağlı olarak belirlenir. Kriterlere uymadığınızın saptanması hâlinde bir teklifi iptal etme ve hesabınızı askıya alma hakkımız saklıdır.

Faturalama

Faturalama Dönemleri.egecetv hizmetinin üyelik ücreti ve hizmeti kullanımınıza bağlı ortaya çıkabilecek vergi ve olası işlem ücretleri gibi diğer tüm masraflar, seçtiğiniz ödeme yöntemi üzerinden tahsil edilecektir. Faturalama döneminizin uzunluğu, hizmete kaydolduğunuzda seçtiğiniz abonelik türüne bağlı olacaktır. Ödeme yönteminizin onaylanamaması, abonelik planınızı değiştirmeniz ya da ücretli üyeliğinizin söz konusu aya dahil olmayan bir günde başlaması gibi durumlarda ödeme tarihinizde değişiklikler yaşanabilir.

Üyelik İptali

Egecetv üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ve faturalama döneminizin sonuna kadar egecetv hizmetinden faydalanmaya devam edebilirsiniz. İlgili yasaların izin verdiği ölçüde ödemelerin iadesi yoktur ve tarafımızca tamamlanmamış üyelik dönemleri ya da izlenmemiş egecetv içerikleri için iade ya da kredi tanımlaması yapılmamaktadır. Üyeliğinizi iptal etmeniz halinde, hesabınız mevcut faturalama döneminizin sonunda otomatik olarak kapanacaktır.